WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Dark Souls 3 za 40 złotych w ofercie Humble Bundle

Sklep Humble Bundle po raz kolejny zachęca graczy do skorzystania ze swojej oferty. Tym razem robi to za pośrednictwem paczki tytułów, którą rozpoczyna Dark Souls 3, czyli produkcja znana wszystkim amatorom mocnych wrażeń.

Jestem pewien, że trzeciej części Dark Souls nie trzeba nikomu przedstawiać. Wbrew powszechnej opinii o niskim poziomie trudności ten jest naprawdę wymagający, ale doświadczenie, które gracze wynieśli, z poprzednich odsłon zrobiło swoje. Wprawdzie można narzekać na zbyt liczne ogniska, czyli checkpointy, ale moim zdaniem wyeliminowało to pewną monotonnie z rozgrywki. Spójrzmy prawdzie w oczy – kilkukrotne przemierzanie tej samej drogi do wymagającego bossa nie należy do najbardziej interesujących aktywności.

Dark Souls 3

Jeśli jednak nie macie własnej opinii na temat Dark Souls 3, to teraz otrzymaliście naprawdę dobry pretekst na jej wyrobienie. Wszystko dzięki marcowej edycji Monthly Humble Bundle, w ramach której możecie wykupić abonament za 40 złotych i natychmiastowo otrzymać wspomnianą grę z dodatkiem Ashes of Ariandel. Nieco później, bo 2 marca na Wasze konto wpadną kolejne, nieznane nikomu tytuły. Warto przypomnieć, że abonament można w każdej chwili wyłączyć, o ile nie chcecie się liczyć z comiesięcznymi wydatkami.

Źródło: humblebundle.com