WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowa gra i ogromne przeceny na Uplay

Ubisoft już świętuje Chiński Nowy Rok i choć przeceny na terenie USA są znacznie ciekawsze od tych, na jakie możemy liczyć w Polsce, to przynajmniej możemy zgarnąć darmową grę na zawsze, jaką jest Assassin’s Creed Chronicles: China.

Oprócz zachęcającego do odwiedzenia sklepu rozdawnictwa Ubisoft przygotował też nam masę przecen z mniej, lub bardziej powiązanych tematycznie produkcji. Wśród nich znalazła się m.in. cała seria Assassin’s Creed, czy Rainbow Six, gdzie przeceny sięgają nawet 75%. Tak więc najnowszego „asasyna” i Far Cry 5 dorwiecie już za prawie 125 złotych, a standardową edycję strzelanki taktycznej Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za 40 złotych.

Warto też wyróżnić For Honor w edycji standardowej za 50 zł, czy odsłony serii Far Cry, Rayman i Anno za śmieszne pieniądze. Przecen doczekały się też specjalne wydania nadchodzących gier, jak np. Tom Clancy’s The Division 2 Ultimate Edition, który kosztuje już 439,90 zł, a nie 479,90 zł.

Wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku na Uplay zakończy się 11 lutego, ale nie martwcie się – wkrótce to Valve odpali swoje przeceny, zasypując nas ogromem przyciągających wzrok wysokich procentów.

Czytaj też: Darmowe granie: przerażający polski Kholat na Steam

Źródło: PCGamer