WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Zgarnijcie jedną z lepszych darmowych gier na Epic Games Store

Epic Games zapowiedział już wiele tygodni temu, że równo co tydzień będzie rozdawał gry za darmo aż do końca roku. To całe 22 gierki do zgarnięcia (23 z obecną), więc jest całkiem nieźle… o ile firma nie będzie wpychać nam szrotu. To zdawała się praktykować przez ostatnie tygodnie, ale teraz zdecydowanie się postarała, oddając w nasze ręce wreszcie dobrą grę.

Czytaj też: Gość od „You are Breathtaking” nie przyjął kolekcjonerki Cyberpunka 2077

Oczywiście jest to na wskroś subiektywne, ale na tle ostatnich „darmówek” dostępne dziś Enter the Gungeon wyróżnia się dla mnie na ich tle nie tylko jakością wykonania, ale też innowacyjnością oraz statystykami za plecami, które mówią jasno, że ta produkcja jest… dobrą produkcją. Powstała w zaciszu niezależnego Dodge Roll i zaliczyła debiut na PC i PS4 w 2016 roku, gromadząc przed ekranami masę graczy, którzy docenili pomysł na cholernie trudnego dungeon-crawlera z dynamiką, którą napędzają bronie dystansowe. Wszystko to w 16-bitowej oprawie i minimalnych wręcz wymaganiach. Grę  dodacie do swojej biblioteki Epic Games Store od dziś do 20 czerwca albo odnajdując ją w launcherze, albo w samym sklepie

A co za tydzień? Już niestety nieco mniej spektakularnie, bo mowa o Rebel Galaxy, czyli kosmicznym sandboxie (połączenie RPG, strategii oraz gry akcji) z 2015 roku, która (choć z dobrymi ocenami) nie pozostała za długo w świetle reflektorów.

Czytaj też: Specyfikacja GeForce RTX 2000 SUPER

Źródło: Epic Store