Serwis Humble Bundle po raz kolejny wciela się w spóźnionego, a raczej regularnego już mikołaja, rozdając darmowe klucze Steam. Tym razem w akcji możecie za zupełną darmochę zgarnąć swój kodzik na A Story About My Uncle.

Jeśli nie interesuje Was produkcja i po prostu chcecie zgarnąć grę do biblioteki, to udajcie się tutaj, walnijcie w Get The Game, potwierdźcie zakup, zescrollujcie na dół i przekopiujcie kod Steam. Musicie się jednak śpieszyć, bo czas na zdobycie kodu macie do 12 stycznia do godziny 19:00. Z kolei jego ważność minie 17 stycznia, więc miejcie to z głowy i dodajcie go na wirtualną półeczkę. Teraz czas na krótkie rzucenie okiem na ten tytuł, ponieważ wygląda na to, że to kawał dobrej gry!

Jak czytamy na stronie w sklepie Steam:

A Story About My Uncle to pierwszoosobowa gra platformowa opowiadająca historię chłopca, który poszukuje swojego zaginionego wujka. Jego poszukiwania zabierają go do miejsca, którego istnienia nie mógłby sobie wyobrazić. Skorzystaj z pomocy tajemniczych wynalazków wujka Freda, które pozwalają Ci skakać niezwykle daleko i wysoko poprzez piękną scenerię dookoła. Odnajdź wskazówki dotyczące obecnego położenia Twojego wujka i spotkaj fantastyczne istoty, które pomogą Ci w Twej wędrówce.

Sposób poruszania się w A Story About My Uncle to kluczowy element rozgrywki, skupiający się na huśtaniu się poprzez świat używając mechanicznego chwytaka, który daje graczowi wspaniałe poczucie szybkości i swobody. Odnajdź się w świecie gry o niepowtarzalnym stylu graficznym i tajemniczej historii, która z wolna się przed tobą rozwija.

Ciekawa oprawa audio-wizualna tylko zachęca do wypróbowania tego niecodziennego podejścia do gatunku tradycyjnych platformówek, podczas gdy na wskroś pozytywne oceny stanowiące 92% wszystkich recenzji pokazują tylko, że nawet wybredni gracze docenili trud Gone North Games. Ponadto A Story About My Uncle jest z 2014 roku, więc odpali nawet na leciwym sprzęcie.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej