WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowe granie: Company of Heroes 2 na Steam

Już dawno nie mieliśmy okazji dodać kolejnej produkcji do swojej biblioteki Steam za zupełną darmochę, więc rozdawnictwo Company of Heroes 2 przyjmujemy oczywiście z otwartymi ramionami.

Taki mikołajkowy prezent zaserwował nam sam wydawca z okazji piątej rocznicy premiery. Company of Heroes 2 w pełnoprawnej wersji będziecie mogli dopisać do swojego konta Steam aż do następnego poniedziałku (10.12.2018), na którym ta zostanie i zacznie zbierać kurz już przez wieki. To jednak całkiem prawdopodobne, że produkcje od Relic Entertainment macie już w swojej bibliotece, bo to nie pierwszy raz, kiedy nadarza się okazja na jej zgarnięcie. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji wypróbować tego „najlepszego RTSa” w realiach II Wojny Światowej, to zdecydowanie warto. Zwłaszcza że czeka na Was przygoda na długie godziny.

Darmowe granie: Company of Heroes 2 na Steam

O to zadbał sam producent, wypuszczając trzy DLC przecenione o 75%, które kupicie obecnie za 22 złote, zapewniając sobie paczki misji na froncie zachodnim, Brytyjskim i w Ardenach. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby udać się na misje w trybie kooperacji albo zmierzyć się z innymi dowódcami w trybie wieloosobowym. Nawet na LANowym posiedzeniu ze starym laptopem, ponieważ Company of Heroes 2 zadowoli się procesorem i kartą graficzną pamiętającą czasy Wiedźmina 1.

Czytaj też: Nowy zwiastun Anthem pozwala przyjrzeć się naszemu przeciwnikowi

Grę znajdziecie i dodacie tutaj.