WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowe granie: Cuisine Royale na Steama

Niespełna kilkadziesiąt godzin temu na Steamie wystartowała beta gry Cuisine Royale. Twórcy okazali się jednak na tyle szczodrzy, że rozdają jej kopie za zupełną darmochę. Nic w tym dziwnego, bo trudno będzie stanąć w szranki z Fortnite.

Jak czytamy na oficjalnej stronie, Cuisine Royale powstało przez primaaprilisowe żart, którym to twórcy Enlisted poczęstowali swoich fanów. Ci mieli ją jednak przyjąć ciepło, dlatego Darkflow Software zdecydował się na stworzenie pełnoprawnego tytułu. Ten (niczym gry surwiwal kilka lat temu) został opanowany przez wszechobecność trybu Battle Royale, które w tym wydaniu podchodzi do tematu ze sporą dawką humoru.

Cuisine Royale, za darmo, Steam, darmowe, dramowe granie, Battle Royale, Valve

Ten można kolokwialnie nazwać mianem kuchennego, bo ekwipunek 30 graczy na rozgrywkę opiera się właśnie o kuchenne wyposażenie. Znajdziemy tam więc garnki, patelnie, durszlaki, czy noże. W świecie gry gracze trafią również na zupełnie darmowe skrzynki wypełnione skinami. Cuisine Royale dodacie do swojej wirtualnej biblioteki (tutaj) za darmo do 25 czerwca. Po tym dniu produkcja stanie się płatna, co pozwoli twórcom na częściowe utrzymanie serwerów.

Źródło: Steam