WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowe granie: Destiny 2 za free na weekend

Plany na weekend odwołane i nie macie co ze sobą zrobić? Idealnie! Przez następne dwa dni będziecie mogli spróbować swoich sił w roli Strażnika w Destiny 2.

Akcja jest jednak ograniczona wyłącznie pod kątem wersji na komputery osobiste i trwa już od 6 lipca do 8 lipca, czyli do niedzieli. Jednak godzina zakończenia promocji nie została jeszcze ujawniona, ale możemy sądzić, że skończy się porą wieczorową. Aby pobrać grę musicie zainstalować „blizzardowski” Battle.net i tam wziąć się za pobieranie plików Destiny 2. Ich nie jest jednak mało i po pobraniu nieco ponad 50 GB zajmą na Waszym dysku twardym 63 GB. Gra zostanie udostępniona w pełnoprawnej wersji, co oznacza, że będziecie mieli dostęp do wszystkiego, a jeśli się sprężycie, to ukończycie nawet kampanie fabularną. Wszystkie postępy zostaną oczywiście zapisane i przywrócone w momencie zakupienia pełnej wersji Destiny 2, który jest swoją drogą w promocji.

A co to w ogóle jest za gra, spytacie. No cóż, nie trudno się domyślić, że Destiny 2 jest ulepszoną pod wieloma kątami kontynuacją „jedynki”, w której to wcielamy się w Strażnika, aby stworzyć armię i pokonać najeźdźców. Tytuł oferuje bogaty świat do eksploracji oraz wiele zadań, w ramach których jesteśmy zazwyczaj zmuszeni do obicia twarzy przeciwnikom. Wszystko to utrzymane w klimacie sci-fi i otoczone efektowną oprawą wizualną.

Źródło: Twitter