Po raz kolejny wszyscy gracze mają okazję dodać do swoich wirtualnych bibliotek grę za zupełną darmochę. Jeśli nie macie planów na weekend, to może warto dać szansę strategii Dungeons 2?

Dungeons 2 swoją premierę odbył w 2015 roku i pomimo tego, że nie podbił ówczesnych rankingów, to jest naprawdę ciekawym do ogrania tytułem. Został stworzony na modłę Dungeon Keepera i no cóż… pozwala nam na zabawę w roli władcy podziemi. Jednak w tym przypadku nie spędzamy całego swojego życia pod ziemią, ponieważ twórcy oddali w nasze ręce możliwość odwiedzenia powierzchni. To tam gra przeobraża się w typowego RTSa, w którym to obrabiamy kolejne osady ludzi z typowym dla serii humorem.

Aby ją otrzymać, wystarczy zalogować się na GOGa i kliknąć odpowiednią zakładkę. Kilka chwil po tej operacji na Wasze konto wleci pełna wersja Dungeons 2 i zostanie tam do momentu, kiedy słońce wzejdzie na zachodzie i zajdzie na wschodzie. No… w każdym razie zabawi tam długo. Jednak sama promocja nie potrwa wiecznie, dlatego dajcie znać znajomym (gra umożliwia zabawę w multi) i przestrzeżcie ich, że mają czas do niedzieli do godziny 15:00.

Źródło: gog.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej