WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Darmowe granie: Dungeons 2 na GOGu

Po raz kolejny wszyscy gracze mają okazję dodać do swoich wirtualnych bibliotek grę za zupełną darmochę. Jeśli nie macie planów na weekend, to może warto dać szansę strategii Dungeons 2?

Dungeons 2 swoją premierę odbył w 2015 roku i pomimo tego, że nie podbił ówczesnych rankingów, to jest naprawdę ciekawym do ogrania tytułem. Został stworzony na modłę Dungeon Keepera i no cóż… pozwala nam na zabawę w roli władcy podziemi. Jednak w tym przypadku nie spędzamy całego swojego życia pod ziemią, ponieważ twórcy oddali w nasze ręce możliwość odwiedzenia powierzchni. To tam gra przeobraża się w typowego RTSa, w którym to obrabiamy kolejne osady ludzi z typowym dla serii humorem.

Aby ją otrzymać, wystarczy zalogować się na GOGa i kliknąć odpowiednią zakładkę. Kilka chwil po tej operacji na Wasze konto wleci pełna wersja Dungeons 2 i zostanie tam do momentu, kiedy słońce wzejdzie na zachodzie i zajdzie na wschodzie. No… w każdym razie zabawi tam długo. Jednak sama promocja nie potrwa wiecznie, dlatego dajcie znać znajomym (gra umożliwia zabawę w multi) i przestrzeżcie ich, że mają czas do niedzieli do godziny 15:00.

Źródło: gog.com