WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowe granie: epizod Batman – The Telltale Series na Steama

Wydawać by się mogło, że ostatnio szczodrość sklepów zmalała, bo coraz rzadziej rozdają darmowe gry. Złą passę przełamał jednak Valve, rozdając pierwszy epizod Batman – The Telltale Series na Steama.

Nie jest to może jakaś super oferta, a jedynie zachęta dla zainteresowanych Batmanem na zapoznanie się z produkcją Telltale. Stąd też pomysł na objęcie promocją wyłącznie jednego epizodu spośród pięciu. Firma zachowała jednak rozsądek i zdecydowała się na udostępnienie pierwszego pełnoprawnego epizodu, czyli Realm of Shadow. Jego przejście powinno zająć Wam kilka godzin i jeśli styl zabawy przypadnie Wam do gustu, to na pełny zestaw pięciu epizodów będziecie zmuszeni wyłożyć całe 90 złotych.

Cała promocja jest jednak niestandardowa, ponieważ aby pobrać epizod musicie udać się na oficjalną stronę w sklepie Steam i wcisnąć nie „kup”, a odpowiedni baner, który włączy Wam okienko instalacyjne. Warto nadmienić, że w ramach tej akcji może i pobierzecie jedną część Batman – The Telltale Series, ale nie dodacie jej do biblioteki. Sama gra szturmuje gracza głównie fabułą i nie powinna mieć problemów z ruszeniem nawet na wiekowych komputerach.

Amerykańskie i europejskie organy regulujące hazard mogą wziąć się za loot boxy

Źródło: Eteknix