WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Darmowe granie: For Honor na zawsze na Steam

Wygląda na to, że Ubisoft będzie rozdawał kopie For Honor za darmo z okazji każdego dodatku do gry. Poprzednio jednak oferowali wyłącznie wersje na UPlay, ale tym razem zaszalał i aktywował promocję na Steam.

W jej ramach możecie otrzymać For Honor Starter Edition za zupełną darmochę i na zawsze. Wystarczy, że udacie się na główną ofertę sklepu Steam, klikniecie „zagraj” i voilà – macie swoją kopię. Potem wystarczy pobrać 50 GB plików gry, pobrać platformę UPlay, ukończyć samouczek i udać się na wojnę w barwach jednej z trzech frakcji. Jak możecie się spodziewać, Starter Edition jest odrobinę ograniczone i daje Wam dostęp jedynie do jednego bohatera. Grać możecie wprawdzie wszystkimi (prócz tych z dodatków), ale dopiero kopno będzie zapewniało Wam jego rozwój.

Sama gra jest (moim zdaniem) poprawna i oferuje całkiem fajny system walki, który wymaga sporo praktyki. Grając w nią przez około 5 godzin, odczułem jednak, że początkowe walki nie oznaczają dla nas doszczętnego zniszczenia przez przeciwnika. Jest oczywiście trudno, ale system dobierania graczy działa i chwała mu za to. Sama gra oferuje na ten moment kilka trybów gry, gdzie możecie oddać się kampanii fabularnej, walczyć o punkty lub pojedynkować się w starciach 1v1, czy 2v2.

Nie czekajcie więc i przypiszcie ją do swojego konta Steam. Podajcie wieść również swoim znajomym, bo Ubisoft nie wyznaczył daty zakończenia akcji, ale ta jest limitowana czasowo.

World War 3 to taki Battlefield… ale z Polski!

Źródło: Steam
Zdjęcia: Ubisoft