WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowe granie: Fortified od sklepu Steam

Tym razem każdy użytkownik platformy Steam ma okazję zgarnąć ciekawy tytuł na własność. Mowa o Fortified, czyli grze która może okazać się idealną propozycją na jeden, no góra dwa wieczory…

… których nie będziemy musieli spędzić w pojedynkę. Fortified to dosyć prosta, ale satysfakcjonująca strategia w stylu tower defense z elementami strzelanki, w której to wcielamy się w obrońców Ziemi przed inwazją obcych w 1950 roku. Data jest o tyle ważna, że obecny w grze arsenał broni jest luźno wzorowany na tym z okresu Zimnej Wojny. Ponadto zabawa oferuje szereg struktur obronnych oraz eksperymentalnej technologii, która to pomoże nam (wcielającym się w jednego z czterech bohaterów) w uchronieniu miasta przed zagładą. Nie bez powodu wspomniałem o czterech herosach, bo tak się składa, że Fortified oferuje tryb kooperacyjny właśnie z czterema graczami.

Zapowiada się więc na całkiem ciekawą przygodę, którą możecie zaserwować sobie za zupełną darmochę. Wystarczy, że odwiedzicie stronę Fortified w ofercie sklepu Steam i przypiszecie grę do swojego konta. Śpieszcie się jednak, bo akcja potrwa do jutra do godziny 20:00.

Źródło: store.steampowered.com