Dziś platforma GOG wystartowała z niespodziewaną wyprzedażą Hot Sale, w ramach której zgarniecie oczywiście masę przecenionych i co ważne niedotkniętych przez zabezpieczenia DRM pozycji. Jeśli jednak nie w smak Wam sięganie do portfela, to przynajmniej dodajcie do swojej biblioteki Get Distraint: Deluxe Edition za zupełną darmochę.

Dodanie gry do swojej biblioteki jest realizowane w ramach kilku kliknięć. Musicie się tylko zalogować na GOGa na platformie albo stronie internetowe, odnaleźć w sklepie stosowny baner i kliknąć  magiczny przycisk. Tradycyjnie następnie możecie wypróbować Get Distraint: Deluxe Edition własnoręcznie… lub po prostu pozostawić ją w spokoju w odmętach wirtualnych zer i jedynek. Czas na to macie jednak do 25 stycznia do godziny 15:00. Sama wyprzedaż potrwa z kolei nieco dłużej, bo do 30 stycznia.

Jednak dla tych, którzy mają chwilę na zabawę, przygotowałem krótki opis produkcji. W ramach tej niezależnej gry odbędziecie przygodę 2D w klimacie psychodelicznych horrorów, w którym to niejaki Price odkrywa cenę swojego człowieczeństwa po zajęciu mieszkania starszej kobiety w ramach pięcia się po szczeblach kariery. Więcej informacji o Get Distraint: Deluxe Edition lepiej nie ujawniać, aby nie popsuć nikomu zabawy, więc po prostu zawitajcie jak najszybciej na naszą rodzimą platformę GOG.

Czytaj też: Activision sprzedaje stare celowniki za prawdziwe pieniądze

Źródło: PCGamer

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej