Nie ma nic lepszego, jak dobra gra za zupełną darmochę, w którą będziemy mogli zagrywać się przez wiele godzin. Tym razem GOG rozdaje Shadow Warrior 2, czyli swoistego „ninjowskiego Borderlandsa w nieco bardziej konwencjonalnej stylistyce”.

Zapewne słyszeliście, że nasza rodzima platforma GOG obchodziła ostatnio swoje 10 urodziny. Przed kilkoma laty była jednak zupełnie inna i pod nazwą Good Old Games dbała o nasze wirtualne kolekcje klasyków. Wielu z nich nie dało się dorwać w fizycznych sklepach, a wersje z polską lokalizacją były rzadkością nawet w sieci. Dzięki inicjatywie CDP stały się jednak ponownie dostępne, co spodobało się oczywiście starym wyjadaczom. Z kolei nasze uznanie GOG chce zdobyć prostą sztuczką… rozdając Shadow Warrior 2.

Darmowe granie: GOG rozdaje Shadow Warrior 2

Ten został wybrany spośród trzech produkcji, na które głosowali użytkownicy w akcji sprzed kilku dni. Niestety gracze wybrali akcje i dobrą zabawę, a nie Firewatcha z fantastycznym klimatem i fabułą, czy równie ciekawym Superhot z nowatorską mechaniką strzelania. Nie narzekajmy jednak na sam wybór, bo Shadow Warrior 2 (i to bez DRM!) również jest interesującą produkcją, która z pewnością zapewni Wam wiele godzin dobrej zabawy. Najpierw jednak musicie przypisać ją do swojego konta GOG, co zrobicie w aplikacji, lub tutaj. Śpieszcie się jednak, bo akcja trwa przez 48 godzin, czyli do 6.10 do godziny 16:15.

Piractwo zyskuje na popularności

Źródło: GOG
Zdjęcia: GOG

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej