WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowe granie: gra NaissanceE na Steam

Nie jest to może okazja wszech czasów, ale kto wie? Może uchroni Was od jakiegoś nudnego wieczoru? Tym razem to gra NaissanceE na Steam stała się zupełnie darmowa. 

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że NaissanceE to zwyczajny szrot z grupy niezależnych i równie nieobiecujących gier. Jest to po części prawda, ale wyłącznie w kwestii pochodzenia tytułu. Ten wkradł się w łaski niektórych krytyków, choć i tak suma ocen w serwisie Metacritic sięga zaledwie 66 punktom. Jedno jest jednak pewne – NaissanceE ma swój unikalny klimat, który ukazuje swój charakter w przygodzie dla pojedynczego gracza. Jak pisze sam twórca:

NaissanceE to nieczytelna i magiczna gra eksploracyjna dla pierwszej osoby, która zapewnia podróż filozoficzną oraz artystyczne doświadczenie. Przygoda odbywa się w prymitywnej, tajemniczej strukturze, a gra polega głównie na poznaniu i odczuciu głębokiej, i silnej atmosfery tego projektu.

Niech nie zrazi Was jednak obecność wyłącznie angielskich napisów. W tej grze nie ma za wiele dialogów oraz informacji. Jeśli jednak nadal nie przekonałem Was do wypróbowania NaissancE, to może zrobi to fakt, że jego wymagania są praktycznie zerowe, więc zagracie w niego nawet na wiekowym laptopie. Grę przypiszecie do swojej biblioteki wchodząc na oficjalną stronę serwisu Steam. Macie jednak nieograniczony czas, ponieważ twórca uznał, że cztery lata monetyzacji wystarczą, aby NaissancE przeszło na darmową „emeryturę”.

Promocja na gry w marketach Biedronka

Źródło: Guru3d
Zdjęcia: Steam