WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowe granie: Hacknet w wersji na Steama

Tym razem to sami twórcy zdecydowali się na rozdanie kopii swojego dzieła za darmo. Już teraz w serwisie Steam w prosty sposób możecie przypisać grę Hacknet do swojego konta i sprawdzić, jaki to byłby z Was hacker.

Hacknet od studia Fractal Alligator swoją premierę zaliczył w 2015 roku. Nie jest to jednak gierka, która zachwyci Was grafiką, bo liczy się w niej coś zupełnie innego. Wcielamy się w niej (kto by pomyślał?) w hakera, który staje przed zadaniem rozwikłania tajemnicy powiązanej ze śmiercią Bita. Innego hakera, który stworzył najlepszy system zabezpieczeń na planecie. Media podają, że jego śmierć była zwyczajnym wypadkiem, ale w nasze ręce wpada instrukcja, która ostatecznie doprowadzi nas do prawdy.

I to w dobrym stylu! Tak się bowiem składa, że Hacknet bazuje na odwzorowanym z rzeczywistości hakowaniem w oparciu o istniejące komendy w systemach UNIX. Za ich pomocą będziemy musieli rozwikłać zagadkę w (jak to określają twórcy) imersyjnej przygodzie przed ekranem PCta. Chyba specjalnie się nie mylą, bo Hacknet otrzymał prawie 10000 pozytywnych recenzji i około 700 negatywnych. Nawet sami krytycy w licznych recenzjach chwalili tę produkcję, więc chyba nie macie nic do stracenia, czyż nie? Udajcie się tutaj, przypiszcie grę do konta Steam, ale  zwlekajcie – oferta skończy się już jutro o godzinie 19:00.

Źródło: Steam