WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowe granie: Metro 2033 na Steam

Chętni na nieco bardziej europejski postapokaliptyczny klimat? Przecież nie tylko amerykańskimi Falloutami fan postapo żyje, a teraz macie na to idealną okazję, ponieważ Valve rozdaje właśnie Metro 2033 na Steam.

Czy komukolwiek w ogóle trzeba przedstawiać ten majstersztyk od 4A Games z 2010 roku? No cóż, załóżmy, że tak, ponieważ nagłówek dotyczący darmowej gry na Steama mógłby przyciągnąć tych niezainteresowanych samą grą, a możliwością zgarnięcia jej za darmo. Tak więc Metro 2033 jest fabularnym shooterem z liniowym gameplayem, który czerpie garściami z powieści Dimitrija Głuchowskiego. Fani nieco mniej kontrolowanych emocji znajdą również tutaj coś dla siebie, ponieważ elementy horroru momentami potrafią przynajmniej nas zaskoczyć. No, chyba że akurat trafimy na zmutowane bestie… nie mając w magazynku żadnego naboju. Co tu dużo mówić, ogranie Metro 2033 zdecydowanie powinno być obowiązkowe dla każdego fana postapokaliptycznego klimatu.

Darmowe granie: Metro 2033 na Steam
Darmowe granie: Metro 2033 na Steam

Zwłaszcza, że teraz mamy okazję zgarnąć swoją własną kopię gry za darmo. Aby to zrobić, odnajdźcie ofertę Metro 2033 w sklepie Steam albo po prostu przenieście się pod ten link. Następnie wystarczy zainstalować grę, co automatycznie doda ją do Waszej biblioteki. Proste? Proste. A ile radości!

Czytaj też: Wymagania sprzętowe Fallout 76 – wydajnościowa postapokalipsa?