WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowe granie: Murderous Pursuits na Steam

Tym razem mam dla Was coś specjalnego, bo naprawdę interesującą produkcję studia Blazing Griffin. A tak się właśnie składa, że Murderous Pursuits na Steam zdobędziecie do jutra za darmo!

Trzeba przyznać, że Murderous Pursuits jest na swój sposób wyjątkową grą, ponieważ łączy skradankowy charakter z kompetytywną rozgrywką wieloosobową. Wielu nazywa ją nawet dziwacznym Battle Royale, co jest już raczej zwyczajnym nadużyciem. W jednym meczu bierze udział od 1 do 8 graczy, którzy mają za zadanie wyeliminować swoich przeciwników wmieszanych w bohaterów NPC na statku. Muszą więc nie tylko udawać, ale również śledzić ruchy każdej postaci i po namierzeniu tej „udającej” (na którą wcześniej otrzymali zlecenie) po prostu ją zabić. Wtedy też wystawiamy się na atak innych, więc finalnie dostajemy naprawdę ciekawą mieszankę. Niestety Murderous Pursuits nie odniósł takiego sukcesu, jakiego moglibyśmy się spodziewać, gromadząc przy siebie kilkudziesięciu graczy przez prawie pół roku.

Darmowe granie: Murderous Pursuits na Steam

Nic więc dziwnego, że Blazing Griffin zdecydowało się na ograniczone rozdawnictwo swojego dzieła na Steam. Po ogłoszeniu akcji w Murderous Pursuits w jednym momencie grało aż 52076 graczy, co teraz spadło do około piętnastu tysięcy. Nie wiadomo, jak długo utrzyma się taka sytuacja, ale gwarantuje Wam, że to idealna produkcja do nawet okazyjnej zabawy ze znajomymi. Zwłaszcza że możecie dopisać ją na zawsze do swojego konta Steam. Udajcie się tutaj albo odnajdźcie ofertę w sklepie Steam w aplikacji, a następnie kliknijcie „zainstaluj”. Śpieszcie się jednak i uprzedźcie swoich znajomych, ponieważ promocja obowiązuje do jutra (29 października) do 10:00. Normalnie Murderous Pursuits kosztuje 20$.

Czytaj też: Radeon RX 590 może zostać królem średniego segmentu

Źródło: Steam