WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowe granie: Quake Champions na Steam i Ziggurat na GOGa

Tym razem użytkownicy GOGa i Steama mogą za darmo dodać do swojej wirtualnej biblioteki dwie ciekawe i całkiem świeże strzelanki. Mowa o dynamicznym Quake Champions z nastawieniem na rywalizację z innymi graczami oraz Ziggurat wnoszącą swojego rodzaju powiew świeżości do gatunku dungeon crawler.

Zacznijmy może od tego drugiego, bo wiele o nim nie mam do powiedzenia. Ziggurat stworzony przez studio Milkstone zadebiutował całe cztery lata temu i spotkał się z naprawdę wysokimi ocenami. Gracze doceniają w niej nie tylko ciekawą oprawę graficzną, ale również niecodzienne połączenie strzelanki z gatunkiem polegającym po prostu na zwiedzaniu lochów. Twórcy zaś chwalą się dynamiczną walką, ogromem perków, zaklęć, wrogów oraz wielu bossach. Zachęceni? Jeśli tak, to udajcie się pod ten link, albo znajdzie odpowiedni baner w sklepie GOG.

Nieco bardziej hardcorowi gracze powinni z kolei rzucić okiem na Quake Champions na Steama, którego przypiszecie do swojej biblioteki kilkoma kliknięciami. Jest to dynamiczny shooter łączący nowoczesność z poprzednimi odsłonami Quake, w którym znajdziecie dynamikę rozgrywki rodem z najnowszego Dooma. Szczerze? Spędziłem w niej kilka godzin i szczerze mówiąc spodobało mi się tempo rozgrywki. Zdecydowanie polecam dać szansę tej produkcji, ale przygotujcie się na srogi łomot, bo znajdziecie tam samych starych wyjadaczy.

Źródło: GOG, Steam