WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowe granie: Shadowrun Returns Deluxe

Tym razem coś od Humble Bundle. Ponownie nie jest to topowa gierka, która pobiła rankingi popularności, a niszowa produkcja niezależna. Czy skusicie się na otrzymanie swojej własnej kopii Shadowrun Returns Deluxe?

Shadowrun Returns Deluxe będzie gratkom dla fanów uniwersum cyberpunka. Ta gra przedstawia historię z roku 2054, w którym to magia powróciła na świat, budząc tym samym potężne monstra z mitów i legend, podczas gdy technologia spaja się z ciałem. Tu wchodzimy my – prowadząc drużynę shadowrunnerów jesteśmy skazani na życie najemnika na uboczu społeczności i w cieniu wielkich korporacji. Próbujemy zaprowadzić porządek na świecie, którego otoczkę fabularną przygotowywali twórcy papierowego role-playing sprzed ponad 30 lat.

Shadowrun Returns Deluxe

Swoją własną kopię Shadowrun Returns Deluxe na Steama otrzymacie tutaj. Co ważne, Humble Bundle oddaje w nasze ręce wersję Deluxe (stąd ten człon w nazwie), co oznacza, że otrzymujemy nie tylko grę, ale również dodatek Anthology oraz ścieżkę dźwiękową. Całkiem fajny pakiet, jak na taką promocję. Akcja jest jednak ograniczona czasowo i potrwa do soboty do godziny 19:00.

Źródło: humblebundle.com