WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowe granie: taktyczny Insurgency na zawsze na Steama

Po raz kolejny możemy dorzucić do swojej wirtualnej biblioteki grę za zupełną darmochę. Jednak tym razem nie jest to nic niewarty szrot, którego porzucicie na zawsze, a Insurgency, czyli realistyczny i cholernie interesujący shooter.

Nie jest tym samym zbyt nowy, ponieważ zadebiutował w 2014 roku. Za jego produkcje i dalsze rozwijanie było i jest odpowiedzialne studio New World Interactive, które możecie kojarzyć z Day of Infamy. Insurgency przypiszecie do swojego Steama wchodząc po prostu w ofertę w tamtejszym sklepie. Następnie wystarczy  kliknąć „Install Game” po czym gra zostaje dodana na zawsze do Waszego konta. Czas na to macie jednak ograniczony, bo akcja zakończy się jutro (14.08) w godzinach wieczornych.

Insurgency nie jest produkcją, obok której można przejść obojętnie. Zwłaszcza kiedy macie możliwość zebrania zgranej paczki znajomych. Gra oferuje taktyczną zabawę głównie w multiplayer, gdzie interfejs ograniczono do minimum, a realizm wyniesiono do maksimum. Oczywiście w racjonalnym tego słowa znaczeniu. Można pokusić się więc o porównania do ARMA III, ale nie znajdziemy tam otwartych i tak rozległych map. Twórcy postawili bowiem na cztery tryby rozgrywki, gdzie mamy ściśle wyznaczony cel… i przeszkadzających nam w jego osiągnięciu przeciwników.

Tak więc, raz jeszcze zapraszam pod ten link.

Oto powód, dlaczego w Wolfenstein Youngblood znajdziemy tryb kooperacji

Źródło: Steam
Zdjęcia: Steam