WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Darmowe granie: The Darkness II na Steama

Po raz kolejny gracze są wręcz rozpieszczani darmowymi grami na platformę Steam. W ubiegłym tygodniu wszyscy, którzy trzymają rękę na pulsie, zdobyli kopię przygodówki Lucius i gry wyścigowej F1 2015, a teraz Wy macie szanse na zgarnięcie The Darkness II.

Samą akcję zorganizował sklep Humble Bundle, w której możecie wziąć udział do środy do godziny 19:00. Kilka klików zapewni Wam całkowicie darmowy klucz do gry The Darkness II na platformę Steam bez żadnych haczyków. Czy warto zapytacie? Moim zdaniem zdecydowanie tak. Kontynuacja serii wyprodukowana przez Digital Extremes jest pierwszoosobową strzelanką, w której wcielamy się w postać Jacka Estacado, szefa przestępczej rodziny, która nadepnęła na odcisk mrocznemu Bractwu. W czasie rozgrywki musimy oczywiście walczyć z wrogami za pośrednictwem rozbudowanego arsenału broni oraz demonicznych zdolności.

The Darkness II powstał w 2012 roku i przestarzałą oprawę wizualną nadrabia wciągającą fabułą, wysokiej jakości dialogami i efektywną walką. Całą fabułę można ukończyć już w 4 godziny, co nie jest wielkim zaskoczeniem, zważywszy na liniowość zabawy. Jednak jej uzupełnienie zapewnia tryb kooperacji, który w ostateczności może nawet zastąpić debiutującego ostatnio The Way Out? Swoją darmową kopię gry otrzymacie pod tym adresem, ale nie zwlekajcie długo, ponieważ zarówno promocja, jak i klucze są objęte limitem czasowym.

Źródło: humblebundle.com