WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowy Gone Home na Humble Bundle

Dawno już nie dostawaliśmy czegoś za darmo od Humble Bundle, choć tę lukę ewidentnie doskonale wręcz wypełniał Epic Games Store ze swoim co półmiesięcznym rozdawnictwem. Tym razem nie ma jednak fajerwerków, bo tą darmową grą jest Gone Home.

To nic innego, jak typowy symulator chodzenia, który ma nas do siebie przekonywać fabułą. Jak jednak możemy wyczytać w sieci, to zdecydowanie nie najlepsza produkcja z tego rodzaju, która przynudza w wielu momentach. Ta tego typu eksplorację zdecydowało się niezależne The Fullbright Company i wynik tej pracy możemy już pobrać z Humble Bundle, o tutaj.

To rozdawnictwo jest w pewnym sensie wyjątkowe, ponieważ gra jest częścią zestawu Humble Trove, ale wszystko do 3 maja mogą ją nieodpłatnie pobrać z podlinkowanej wyżej strony. Nie jest to więc gra ani na GOGa, ani na Steam, a typowa instalka, która nie przypisze się do żadnego z Waszych ważnych kont. Upewnijcie się jednak, że wiecie, jaki macie system operacyjny, żeby pobrać odpowiednią wersję, której waga nie dochodzi od 2 GB.

Czytaj też: Darmowa gra na Epic Games Store i zapowiedź kolejnej

Źródło: Humble Bundle