WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Darmowy Netflix na telewizorach LG

Mamy już jesień. Zaczyna być powoli mokro, zimno i depresyjnie. Zaczyna spędzać się coraz więcej czasu w domu, przed komputerem czy telewizorem. Mając to na uwadzę LG podpisało umowę z Netflixem na mocy której osoby, które zakupią telewizor 4K z serii 2017 otrzymają 3 miesięczną subskrypcję na tej platformie.

Aby skorzystać z promocji wystarczy wybrać w menu głównym zakładkę moje treści, następnie znaleźć promocję Netflixa i odebrać darmowe 3 miesiące. Oczywiście jeszcze trzeba zainstalować aplikację serwisu – jest ona dostępna w LG Content Store. To nie koniec ułatwień przy korzystaniu z  tej platformy. Najnowsze telewizory LG posiadają dedykowany przycisk do netflixa na pilocie, który umożliwia szybkie uruchomienie platformy.

Promocja dotyczy telewizorów 4K więc z pewnością otrzymujemy także najwyższy pakiet Netflixa. Szkoda jednak, takiej możliwości nie ma na pozostałych konstrukcjach. Taka akcja marketingowa pokazuje też, gdzie dąży telewizja. Coraz więcej osób posiada tv jednakże nie ma normalnych kanałów tylko korzysta z platform typu Netflix. Może to jest właśnie przyszłość?

Źródło: Materiały prasowe