Każdy chciałby otrzymać coś z darmo, czyż nie? Zwłaszcza w obecnie najpopularniejszej grze, która swoimi emotkami robi furorę w sieci. Tym razem możecie zgarnąć taniec Boogiedown w Fortnite zabezpieczając lepiej swoje konto.

Tak to już jest, że jeśli coś zdobywa popularność, to znajdują się „ci źli”, którzy próbują to wykorzystać. Włamania na konta platformy Epic Games podobno stały się ostatnio częstsze i są idealnym sposobem na wyzyskiwanie pieniędzy. Wiecie – hacker zdobędzie konto z wieloma skinami, zmieni do niego hasło, a następnie zażąda okupu. Prawie jak w filmie akcji! Tutaj jednak sprawa jest o tyle poważna, że większość z graczy stosuje proste hasła, które łatwo złamać, czemu można w łatwy sposób przeciwdziałać.

A tym sposobem jest podwójna autoryzacja, która w każdym przypadku drastycznie zwiększa bezpieczeństwo. Epic Games oferuje więc rozwiązanie z e-mailem, na którego (przy każdym logowaniu z innego miejsca) gracz otrzyma specjalny kod dostępu. Firma poszła jednak z duchem czasu i oferuje wsparcie dla aplikacji Google Authenticator, LastPass Authenticator, Microsoft Authenticator i Authy.Fortnite, promocja, za darmo, free, nowy taniec, Boogiedown, taniec, Epic Games, autoryzacja, logowanie się, bezpieczeństwo, e-mail

Jeśli zwiększenie bezpieczeństwa to dla Was nieodpowiednia zachęta, to darmowy taniec „Boogiedown” z pewnością Was przekona. Wystarczy, że udacie się w ustawienia konta>hasło i zabezpieczenia i tam aktywujecie duwetapowe logowanie się. Proste? Proste. A na dodatek opłacalne!

Fortnite nie trafi do Play Store przez decyzję Epic Games

Źródło: EpicGames
Zdjęcia: EpicGames

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej