WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Darmowy weekend z Arma 3 i Day of Infamy

W ten weekend otrzymamy szansę na wcielenie się w regularnego żołnierza za zupełną darmochę. Mowa tutaj o dwóch udanych i w pewnym stopniu innowacyjnych shooterach – Day of Infamy i Arma 3.

Jeśli coś pokrzyżowało Ci plany na weekend albo po prostu szukasz dobrego shootera na kilka godzin niezobowiązującej zabawy, to Steam już się o Ciebie zatroszczy. Zarówno ARMA 3, jak i Day of Infamy oferują kawał dobrego multiplayera wręcz stworzonego do zabawy z kilkoma znajomymi. Można pokusić się o stwierdzenie, że obecne w nich style rozgrywki serwują naprawdę realistyczne podejście do bitwy. Mam na myśli to, że nie biegamy tam po mapie niczym Rambo i nie strzelamy, gdzie popadnie. W tych tytułach liczy się taktyka i to taka, że od jej planowania rozboli Was głowa. Zwłaszcza w przypadku ARMA 3.

Różni je jednak sam klimat, ponieważ Day of Infamy został osadzony w czasach II Wojny Światowej, podczas gdy ARMA oferuje raczej nowoczesne podejście do konfliktu. Łączy je z kolei promocja, w ramach której pogracie w oba tytuły za zupełną darmochę aż do niedzielnego wieczoru, a w razie zachcianki kupicie po obniżonej cenie. To co? Widzimy się na froncie!

Źródło: store.steampowered.com