WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowy weekend z grą Ancestors Legacy na Steam

Pogoda nie zachęca do opuszczania mieszkania w weekend, a na dodatek Steam kusi spędzeniem kilku godzin w dostępnej obecnie za darmo Ancestors Legacy. Musicie się jednak śpieszyć, bo na sprawdzenie produkcji od Destructive Creations macie czas do niedzieli do godziny 21:00. 

Ancestors Legacy to strategia czasu rzeczywistego kładąca nacisk na taktykę i dowodzenie drużynami. W oprawie wizualnej i mechanikach dostrzeżemy inspiracje europejską epoką średniowiecza, przedstawiającej dzieje oraz starcia czterech różnych ludów. Gracze są zachęcani do jej wypróbowania w następujący sposób (opis prosto od wydawcy):

Obejmij dowodzenie swoją armią i rusz na podbój średniowiecznej Europy w serii długofalowych kampanii. Wybierz jedną z czterech dostępnych frakcji – Wikingów, Anglosasów, Germanów bądź Słowian – i poprowadź ich do zwycięstwa. Będzie ono wymagać czegoś więcej niż tylko podboju i ataków łupieżczych na wrogie obozy, wioski i miasta. Klucz do zwycięstwa stanowi wykorzystanie szerokiego wachlarza taktycznych opcji i przewagi terenu oraz rozsądne zarządzanie obozami i osadami.

Sam nie wiem, czy będziecie w stanie ograć wszystko w kilka godzin, ale możecie być pewni, że otrzymacie do dyspozycji:

  • 4 grywalne frakcje w długiej kampanii dla jednego gracza, inspirowanej wydarzeniami historycznymi
  • Zaawansowane opcje taktyczne pozwalające wykorzystać ukształtowanie terenu, doświadczenie i morale
  • Kamerę filmową, która przenosi gracza w samo serce bitwy
  • Znakomite wrażenia wizualne dzięki silnikowi Unreal Engine 4
  • Intensywne bitwy dla wielu graczy
  • Sprawne zarządzenie zasobami i rozbudowa osad
  • Precyzyjne sterowanie dzięki natywnej obsłudze kontrolera

Oczywiście o ile Wasz sprzęt spełni minimalne wymagania, do których zalicza się czterordzeniowy procesor, 4 GB pamięci operacyjnej i karta wspierająca DirectX 11 z jednym GB pamięci VRAM. Innymi słowy, Ancestors Legacy nie powinno nadwyrężyć Waszego sprzętu.

Polski smaczek!

Jeśli dalej nie jesteście przekonani, to może zachęci Was fakt, że w grze znajdziecie naszego przodka, bo Bolesława Chrobrego w jednej z kampanii.

Czytaj też: Biblioteka wstecznej kompatybilności Xbox One rośnie