WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowy Władca Pierścieni w wydaniu Lego na Steam

Wygląda na to, że Humble Store zaprzyjaźnił się ostatnio z Warner Bros., bo to już druga akcja, w ramach której możecie zgarnąć za zupełną darmochę grę z serii Lego. Wcześniej sklep postawił na przygodę ze Smaugiem w tle, a tym razem zaoferował nieco bardziej rozpoznawalną historię w ramach Władcy Pierścieni.

Klucz aktywacyjny do pełnej wersji Lego: Lord of the Rings na Steam otrzymacie tutaj. Jedyne co musicie zrobić, to uderzyć w przycisk „Get It Now” i zaakceptować subskrypcje newslettera Humble Store, po czym dać się ciągnąć za rączkę po dwóch podstronach i finalnie wklepać kod na Steamie. Musicie się jednak się śpieszyć, bo rozdawnictwo jest ograniczone nie tylko pod kątem zasobów, ale również czasu. Ten ubiegnie już jutro (22 grudnia) o godzinie 19:00, a sklep da Wam jedynie sześć dni na jego aktywacje, ponieważ po 27 grudnia kod najzwyczajniej wygaśnie.

Sam Lego: Lord of the Rings oferuje oczywiście to, co w tej serii jest najlepsze – zabawę w świecie zbudowanym z klocków Lego z dawką „family friendly” humoru, który przejawia się w tle znanej zapewne wszystkim historii. Produkcje tego typu trudno wziąć za specjalnie ambitne, ale trafią zapewne w gust każdego dzieciaka, który będzie czerpał frajdę z rozbijania masy przeróżnych obiektów. Zabawę możemy ponadto rozegrać albo w pojedynkę, albo lokalnie w dwóch graczy na podzielonym ekranie.

Czytaj też: Recenzja gry Lego The Hobbit

Źródło: Humble Store