WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Daryl i Carol pojawią się w kolejnych sezonach The Walking Dead

Studio AMC przedłużyło właśnie umowy z gwiazdami serialu The Walking Dead – Normasem Reedusem i Melissą McBride. To oznacza, że Daryl i Carol pojawią się w kolejnych sezonach The Walking Dead.

Faworyci widzów, Daryl i Carol pojawią się w kolejnych sezonach The Walking Dead. Podpisali właśnie umowy z AMC. Dzięki podpisanym kontraktom możemy być pewni, że pojawią się w kolejnych sezonach serialu. Prócz przedłużenia umowy dostaną również znaczące podwyżki. Z doniesień wynika, że Reedus zarobi za odcinek 350 tysięcy dolarów, a gwarancje i zaliczki, które otrzyma mogą dać mu w ciągu trzech lat ponad 50 milionów dolarów. McBride w czasie umowy może zarobić nawet 20 mln.

Podpisane kontrakty prócz podwyżek pozwalają również na ewentualne przeniesienie z głównej serii The Walking Dead do Fear the Walking Dead, jak zrobił to swego czasu Lennie James.

Ostatnio serial opuścił Andrew Lincoln wcielający się w Ricka Grimesa, jednak wiemy, że powróci w tej roli w nadchodzących filmach z serii The Walking Dead. By uniknąć pożegnać z kolejnymi postaciami sieć chce również zabezpieczyć umowę z aktorką Danai Gurira, kolejną gwiazdą serialu. Specjalista ds. treści The Walking Dead, Scott M. Grimple, powiedział w wywiadzie:

Naprawdę chcemy, żeby została, jest niesamowicie wartościową postacią. Oczywiście odejście Lincolna pokazuje, że serial może przetrwać czyjeś odejście jeśli zajdzie taka potrzeba, ale nie to jest naszym celem. Celem jest kontynuowanie pracy z Danai, biorąc pod uwagę inne rzeczy, które robi w życiu.

Kolejny odcinek 9. sezonu już w tę niedzielę.

Czytaj też: Rick Grimes powróci w filmach the Walking Dead

Źródło: https://www.cbr.com/