WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Oficjalna data rozpoczęcia Letniej Wyprzedaży Steam 2018

Dla niektórych okazji po prostu się żyje. Tak też jest z coroczną edycją Steam Summer Sale, czyli Letniej Wyprzedaży Steam, na której Valve zarabia krocie, a gracze zapełniają swoje biblioteki grami w stosunkowo dobrych cenach. Ten rok nie będzie wyjątkiem, a tak się składa, że poznaliśmy oficjalną datę rozpoczęcia ogromnych promocji.

Będzie to kolejna edycja wyprzedaży, w której to zapłacimy nie w euro, czy dolarach, a w naszych rodzimych złotówkach. Mam jednak nadzieję, że tym razem wszyscy deweloperzy zaktualizują cennik i poprawnie przeliczą wszystkie promocyjne ceny. W poprzednich niestety były z tym małe problemy. Valve z pewnością zaoferuje nam jakieś poboczne aktywności, czy okazje – np. w zeszłym roku mogliśmy tradycyjnie wybić nową odznakę i zapełnić kilka planszy naklejkami.

Jednak takie atrakcje poznamy dopiero 21 czerwca. Wtedy to oficjalnie ma rozpocząć się Letnia Wyprzedaż Steam 2018, która zakończy się po 13 dniach, czyli 5 lipca. Taki przeciek zapewnił nam Steam Database na swoim Twitterze, który już nie raz i nie dwa ujawnił precyzyjną datę takich akcji.

Źródło: Twitter