WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Data premiery 8 sezonu Gry o Tron potwierdzona

HBO postanowiło w końcu zdradzić, kiedy możemy spodziewać się finału Gry o Tron. 8 sezon składający się z sześciu odcinków pojawi się w kwietniu 2019 roku.

Data premiery 8 sezonu Gry o Tron potwierdzona za pomocą nowego klipu udostępnionego przez HBO. Ma być to zarazem początek wielkiej, globalnej kampanii marketingowej, która ma zakończyć się w kwietniu, wraz z premierą. Bez wątpienia finał Gry o Tron będzie, oprócz Avengers 4, najgorętszą premierą przyszłego roku.

Ta informacja została powitana przez fanów z wielką ulgą. Wcześniej pojawiały się spekulacje, że być może będziemy musieli czekać aż do końca 2019 roku. Na szczęście tak się nie stanie. Data premiery wpasowuje się w historię serii, gdyż poprzednie sezony (prócz 3 i 7) debiutowały właśnie w kwietniu.

Wideo trochę zawodzi tych, którzy liczyli na nowe materiały. Zamiast tego skupia się na ważnych momentach z całego serialu przygotowując widzów na nadchodzącą bitwę z Nocnym Królem i jego armią. W końcu dowiemy się, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie. O ile ktokolwiek przeżyje wojnę. Możemy spodziewać się wielu trupów i epickich scen walki.

8 sezon Gry o Tron będzie jednocześnie ostatnim z tej serii. Jednak HBO nie zamierza opuścić Westeros i przygotowuje już prequele opowiadające o historii uniwersum.

Czytaj też: George R.R. Martin opracowuje kolejne seriale dla HBO

Źródło: www.cbr.com