WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Data premiery DLC Amorous Adventures do Kingdom Come: Deliverance

Wieść o nowym DLC do gry czeskiego studia Warhorse trafiła do nas na początku września. Jednak dopiero teraz data premiery DLC Amorous Adventures do Kingdom Come: Deliverance ujrzała światło dzienne.

Rozszerzenie „Miłosnych Przygód” do Kingdom Come zadebiutuje już w następnym tygodniu, a dokładnie 16 października, czyli we wtorek. Sam wydawca (Deep Silver) opisał pokrótce nowe DLC, z czego nie wynika nic nowego od wieści sprzed miesiąca. Tak więc, w skórze Henryka będziemy musieli pomóc kompanowi, sir Hansowi w podbiciu serca Karoliny. Wiecie, takie czeskie „Romeo i Julia”, ale z rzeźnikiem, psychopatą z czaszką jelenia na głowie i amuletem, który będzie ziarnem mordu i niezgody w tle.

Z samego zwiastuna wynika, że gracze będą stawać przed częstym wymogiem pozostania w ukryciu. Znając jednak samą produkcje, możemy być pewni, że zapewne niejednemu błędnemu rycerzowi będzie trzeba obić przyłbice w tym cholernie wymagającym systemie walki. Dajcie znać w komentarzach, czy tym razem dacie szansę DLC Amorous Adventures. To prezentuje się teraz znacznie lepiej od swojego poprzednika „From the Ashes„, które na papierze wyglądało nieźle, ale rzeczywistość to zweryfikowała.

Czytaj też: From The Ashes, czyli pierwsze DLC do Kingdom Come: Deliverance

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Wccftech