WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Daty rozpoczęcia trzech wyprzedaży Steam

Z każdym kolejnym rokiem promocje na platformach cyfrowej dystrybucji gier stają się dla nas coraz mniejszym zaskoczeniem. Nie ma jednak w tym nic dziwnego – specjalnych wydarzeń i świąt przecież nie przesuniemy. Dziś więc możemy być pewni, że poznaliśmy daty rozpoczęcia trzech wyprzedaży Steam.

Mam rzecz jasna na myśli te, których mogliśmy się spodziewać. O wiarygodność ujawnionych właśnie informacji nie powinniśmy się też martwić, ponieważ pojawiły się na dwóch niepowiązanych ze sobą źródłach. Serwis Kotaku ograniczył się do ujawnienia ram czasowych wyprzedaży jesiennej oraz zimowej, co zostało potwierdzone przez dewelopera, któremu Valve będzie musiało w przyszłości bardziej precyzować kwestie dotyczące poufnych informacji.

Swoje portfele powinniśmy szykować już dziś, ponieważ wyprzedaż z okazji Halloween ma rozpocząć się już 29 października i zakończyć 1 listopada. Po trzech tygodniach rozpocznie się z kolei ta jesienna, bombardując nas promocjami od 21 do 27 listopada. Święta i Nowy Rok również upłynie nam pod znakiem wyprzedaży, ponieważ 20 grudnia rozpocznie się ta zimowa i potrwa do 3 stycznia 2019 roku.

Czytaj też: Valve zmieniło nazwę karty, aby uniknąć powiązań z rasizmem

Źródło: Kotaku via PCGamer
Zdjęcia: PCGamer