WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Dave Bautista może zrezygnować z grania w Strażnikach Galaktyki

Ze wszystkich aktorów grających w Strażnikach Galaktyki to właśnie Dave Bautista (Drax) najbardziej popierał zwolnionego Jamesa Gunna. Początkowe tweety przerodziły się w coś nowego – aktor może zrezygnować z własnej pracy.

Takie oświadczenie padło zaledwie parę godzin po tym, jak napisał on na Tweeterze o tym, że będzie uczestniczył w filmie tylko z powodu podpisanej umowy. Przypomnijmy, że James został wyrzucony z filmu po tym jak znalezione jego tweety, w których reżyser żartował z pedofilii i gwałtów. Oczywiście przeprosił on za to ale ten czyn nic nie pomógł w odzyskaniu pracy. James otrzymał ogromne wsparcie od obsady filmu, ale jeszcze nikt nie zdecydował się na tak drastyczny krok jak Dave.

Wielu ekspertów uważa, że nikt nie będzie w stanie przebić Jamesa jako reżysera Strażników Galaktyki. Reżyser pracował już nad scenariuszem od kilku miesięcy i nowa osoba będzie musiała zająć się tym wszystkim jeszcze raz. Trzecia część filmu planowana była na 2020 rok, ale przy takim zamieszaniu z pewnością się mocno obsunie.

Obsada Strażników Galaktyki wspiera zwolnionego reżysera

Źródło: https://io9.gizmodo.com/