Kolejna porcja darmowych gier z pewnością zadowoli retro-maniaków i fanów horrorów w klimatach sci-fi. Tym razem organizatorem akcji jest platforma GOG oraz firma Electronic Arts.

The King of Fighters 2002, to dwuwymiarowa bijatyka, która pojawiła się po raz pierwszy w jednym z automatów, aby po czasie trafić na m.in. PlayStation 2, Xboxa oraz komputery osobiste. Wprawdzie do jakości tamtejszych produkcji z serii Mortal Kombat jej daleko, ale nadal stanowi idealny pretekst na kilkugodzinny ”powrót do przeszłości”. Funduje Wam go GOG z okazji startu wyprzedaży świętującej Chiński Nowy Rok. Możecie ją odebrać do 15 lutego do godziny 15:00, ale jeśli już tam wpadniecie, to nie omieszkajcie rzucić okiem na specjalnie przygotowane oferty.

Jeśli jednak nie w smak Wam pikselowe gry, to pomocną dłoń wyciąga do Was Electronic Arts z równie ciekawym tytułem. Jest nim pierwsza odsłona Dead Space z 2008 roku, którą możecie dodać do swojego konta Origin prosto z oficjalnego sklepu. Czas trwania promocji jest nieokreślony, więc warto się śpieszyć. W skrócie Dead Space przedstawia historię inżyniera, który jest zmuszony walczyć z potworami na opuszczonej stacji kosmicznej. Banalnie, prosto, ale jednocześnie naprawdę ciekawie – idealna gra na długie zimowe (jeszcze) wieczory.

Źródło: gog.comorigin.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!