Swoją premierę miał właśnie CorelDRAW Graphics Suite 2018 – pakiet programów do projektowania firmy Corel. W nowej wersji producent skupił się na opiniach użytkowników, ich wymaganiach i zaktualizował o to nowe oprogramowanie.

John Falsetto, Senior Director of Products, CorelDRAW and Productivity, mówi:

Niezależnie od branży i poziomu zaawansowania, każdy, kto zajmuje się projektowaniem grafiki, ma tę samą listę najważniejszych życzeń: projektować bez ograniczeń, dostarczyć produkt końcowy, który zrobi wrażenie na odbiorcach i — oczywiście — zdążyć ze wszystkim na czas. Opracowując wersję 2018, słuchaliśmy opinii użytkowników pakietu CorelDRAW w celu znalezienia równowagi pomiędzy tym, co możliwe a tym, co praktyczne. Nowy tryb rysowania Symetria zapewnia rozrywkę i pobudza wyobraźnię, dając możliwość eksperymentowania i rysowania wspaniałych wzorów w ciągu kliku minut, natomiast uproszczone i bardziej praktyczne podejście do podstaw projektowania, na przykład pracy z węzłami i obrazkami, pozwala realizować wszystkie projekty na czas i bez przekraczania budżetu. Efektem końcowym jest zaawansowany pakiet wspomagający wykonywanie projektów od narodzin pomysłu aż do uzyskania nieskazitelnego rezultatu.

Pakiet posiada między innymi tryb rysowanie Symetria, efekt Dodaj perspektywę, narzędzie Uderzenie, efekt Pointillizer, narzędzie Cień blokowy, Wyrównuj i rozmieszczaj węzły czy łatwiejsze w obsłudze opcje projektowania. Całych zmian jest znacznie więcej i możecie je zobaczyć pod tym linkiem. Także tam możecie pobrać wersję próbną czy wykupić pełną wersję. Kwota jaką trzeba wydać na nowy pakiet nie jest niska. Za pełną wersję należy zapłacić 2699 zł, za aktualizację ze wcześniejszej 1499 zł. Można też zdecydować się na roczną subskrypcję w kwocie 998,99 zł.

Źródło: Materiały prasowe

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej