WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Wentylatory Deepcool MF120 nową gratką dla moderów

W kwietniu rynek wentylatorów przejdzie istny renesans. To właśnie wtedy wjadą na półki sklepowe wentylatory MF120 od Deepcoola, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim komputerowym estetom.

Modele MF120 na tle innych, podobnych konstrukcji wyróżniają się brakiem charakterystycznych ramek w kształcie kwadratu. Ich role odgrywają swojego rodzaju aluminiowe ramiona ze standardowymi otworami montażowymi i podkładkami o właściwościach antywibracyjnych. To właśnie na ich wewnętrznej stronie znalazły się diody obsługujące pełny zakres RGB. Ogólnie mówiąc design, dołączane akcesoria, a nawet sposób pakowania tych urządzeń świadczy o klasie premium.

Ta objawia się nawet w części kontrolera wentylatora, który posiada moduł Wi-Fi umożliwiający użytkownikowi połączenie się z nim za pośrednictwem telefonu z Androidem lub iOS. Prosta aplikacja umożliwia ustawienie prędkości łopatek od 500 do 2200 obrotów na minutę oraz dostosowanie efektu, koloru i natężenia systemu podświetlenia. Jednak za takie dodatki przyjdzie nam słono zapłacić, ponieważ cena za zestaw (czyli 3 MF120) wynosi aż 109.99 dolców.

Źródło: techpowerup.com