WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Desiny 2 oficjalnie w drodze na komputery osobiste

Mimo tego, że pierwsza część Destiny spotkała się z mieszanym przyjęciem, wygląda na to, że nie tylko powstanie druga odsłona, ale i zostanie ona rozszerzona o edycję na komputery osobiste.

Destiny to produkcja Bungie, studia odpowiedzialnego między innymi za serię Halo, która swoją premierę miała w roku 2014. O sequelu plotkowano od dłuższego czasu, ale oto mamy lepsze wiadomości – nie dość, że powstanie, to jeszcze ukaże się na PC w tym samym czasie, co na pozostałe platformy. Grę można zamówić przedpremierowo na destinythegame.com, również, rzecz jasna, w edycji komputerowej.

Użytkownicy mogą wybrać jedną z kilku edycji, w tym cyfrową edycję deluxe, limitowaną czy kolekcjonerską. Data premiery Destiny 2 została wyznaczona na 8 września 2017 roku, ale niecierpliwi ucieszą się na wieść, że zakup przedpremierowy zaklepuje miejsce w testach beta. Niestety, nie pojawiły się jeszcze żadne wymagania sprzętowe, poza tym, że wymagane będzie co najmniej 68GB wolnego miejsca, aby uruchomić betę.

źródło: eteknix.com | zdjęcie: forbes.com