Takie wieści z BlizzConu 2018 są tymi najlepszymi. Z okazji otwarcia targów Blizzarda i pierwszej rocznicy premiery Destiny 2 na PC, studio Bungie zdecydowało się na rozdanie swojego oczka w głowie za darmo wszystkim chętnym.

W grę wchodzi tylko ”podstawka”, która zapewnia nam około 20 godzin kampanii fabularnej, ale te możemy bez problemu wydłużyć. Mowa o trybach kooperacji, a dokładnie jednej instancji oraz kilku wariantach PvP z innymi graczami. Nic jednak nie stanie na przeszkodzie, aby po znudzeniu się grą zakupić rozszerzenia. Nie liczcie jednak, że otrzymanie Destiny 2 na zawsze będzie sprowadzało się do prostego „przypisz do konta”. No, chyba że macie już uaktywnioną podwójną weryfikację konta Battle.net za pomocą Blizzard SMS Protect. Nie należy to jednak do specjalnie trudnych zadań, bo sprowadza się do zalogowania się na tej stronie, dodaniu swojego numeru telefonu i wprowadzeniu kodu z SMSa.

Destiny 2 na zawsze za darmo na PC!

Po tej operacji, która bezsprzecznie zwiększy poziom bezpieczeństwa Waszego profilu na Battle.net, wystarczy udać się na podstronę Blizzard Gifts i przyjąć podarek. Nie musicie się śpieszyć, bo akcja trwa od 2 do 18 listopada, ale z pewnością macie znajomych, którzy i tak będą czekać do ostatniej chwili. Podeślijcie więc im ten wpis i umówcie się na grę, bo przez weekend (od 9 do 11 listopada) będziecie mogli wypróbować tryb Gambit z najnowszego dodatku. Jeśli kupiliście Destiny 2 już wcześniej, to możecie liczyć na dodatkowe bonusy.

Czytaj też: Nowe informacje o Rage 2!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!