WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Rewolwer Malfeasance dostępny w Destiny 2: Porzuceni

Wraz z ubiegło tygodniowym resetem w Destiny 2, pojawiło się kilka nowości. Jedną z nich jest ukryta misja na egzotyczny rewolwer Malfeasance (pl. Nadużycie).

Jak większość potężnych broni pistolet wymaga ukończenia kilku zadań oraz sporej ilości szczęścia. Najpierw czeka nas rozgrywka w nowym trybie PvEvP — Gambit. Od tygodnia w puli końcowych przeciwników pojawia się specjalny Servitor. To właśnie pokonanie go jest pierwszym krokiem do zdobycia nowej giwery. Kolejne prezentują się następująco:

  1. Porozmawiaj z Włóczęgą na Wieży.
  2. Pokonaj dwudziestu pięciu Pochwyconych bossów lub minibossów w śniącym mieście.
  3. Ukończ misję „The Corrupted”.
  4. Zdeponuj okruchy w trakcie Gambita (utracenie okruchów cofa postęp).
  5. Pokonaj 25 innych graczy w trakcie Gambita. Przynajmniej raz zabij czterech graczy przeciwnej drużyny (może to zrobić członek drużyny).

Zadania nie należą do najprostszych, jednak z całą pewnością warto je ukończyć. Malfeasance zapowiada się na broń delikatnie mieszającą w balansie gry.

Jeśli jednak nie interesuje Was zdobywanie rewolwerów, w Tyglu w Destiny 2 pojawił się nowy tryb Breakthrough. Ponadto dodano kilka nowych map. A jeśli szukacie szybkiego sposoby na odblokowanie trzeciej podklasy Waszej postaci proponujemy wybrać się z kompletem zadań od Petry Venj na studnię do Śniącego Miasta.

Ukończono instancję Last Wish w Destiny 2: Forsaken