WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Disney zrobi specjalny pokaz Endgame dla umierającego fana

Od jakiegoś czasu w Internecie można było spotkać się z akcją oznaczoną #Avengers4Alexander. Teraz mamy odpowiedź od Disneya. Firma zobowiązała się zrobić specjalny pokaz Endgame dla umierającego fana.

Smutna opowieść Australijskiego użytkownika Reddita, który przedstawił się jako Alexander poruszyła wiele ludzi na całym świecie. 33-latek cierpi na raka wątroby, raka jamy ustnej i rzadką chorobę genetyczną atakującą szpik kostny. Mężczyzna jest wielkim fanem filmów Marvela, jednak jest bardzo prawdopodobne, że umrze przed premierą filmu. Poprosił więc Disney  o możliwość wcześniejszego obejrzenia filmu.

Wygląda na to, że jego marzenie zostanie spełnione. Post Alexandra zgromadził wiele komentarzy, w mediach społecznościowych wiele ludzi wyrażało poparcie, chcąc zwrócić uwagę studia. W końcu Alexander napisał:

Udało się, Reddit! Disney się odezwał, omawialiśmy różne opcje. Płakałem, kiedy czytałem ich e-mail. To wszystko, na co miałem nadzieję się spełnia i chciałem wam o tym napisać.

Alexander napisał swój post, który zatytułował „Umrę przed kwietniem: Mój Koniec Gry”. Mężczyzna nie chciał się nad sobą użalać, napisał, że nie ma szczególnie tragicznej historii, ani nie jest dzieckiem. Jest normalnym facetem, który w wyniku tej samej choroby stracił już siostrę. Teraz sam umiera na to samo. Jego jedynym marzeniem jest zobaczenie Avengers: Endgame przed śmiercią.

Disney zrobi specjalny pokaz Endgame dla umierającego fana

Akcja poruszyła nie tylko zwykłych ludzi, ale dotarła także do reżyserów filmu, braci Russo. Również aktor wcielający się w Thora bardzo zaangażował się w akcję #Avengers4Alexander. Dobrze wiedzieć, że Internauci potrafią jednoczyć się dla czyjegoś dobra. A specjalny pokaz dla umierającego fana jest wielkim gestem ze strony Disneya. Zwłaszcza patrząc, jak wielką tajemnicą jest fabuła filmu.

Czytaj też: Trwają prace nad kolejnym Deadpoolem

Źródło: bgr.com