[Materiał zewnętrzny]

Czy możliwe jest stworzenie telefonu, który spełni swoją rolę w rękach każdego użytkownika? Od czasu premiery Galaxy A5 odpowiedź może być tylko jedna – tak!

Samsung – firma z tradycjami

Samsung Group to grupa biznesowa, która powstała w Korei Południowej już w 1938 roku. Niemal 80 lat doświadczeń na rynkach całego świata oraz w różnorodnych branżach zaprocentowało wyrobieniem sobie doskonałego wizerunku i wiarygodności w oczach klienta. Premiery urządzeń elektronicznych cieszą się ogromnym zainteresowaniem ekspertów i użytkowników. Bardzo często prezentowane są wtedy rewolucyjne rozwiązania technologiczne, na których w kolejnych miesiącach czy latach bazuje konkurencja.

Wraz z pojawieniem się na rynku pierwszego telefonu z rodziny Galaxy, Samsung stał się czołowym graczem również w branży smartfonowej. Potężne inwestycje w ośrodki badawcze na całym świecie pozwalają na opracowywanie innowacyjnych technologii mobilnych, dzięki czemu urządzenia Samsunga są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale przede wszystkim uniwersalne.

Dlatego właśnie taki model telefonu jak Samsung Galaxy A5 jest często spotykany zarówno w potężnych przedsiębiorstwach, jak i szkołach czy liceach. Nie dość, że koszt jego zakupu nie jest zbyt wygórowany, to jeszcze wszechstronność jego zastosowań oraz wysoka funkcjonalność sprawiają, że stanowi sprzęt idealny dla użytkownika każdego typu. Samsung Galaxy A5 po prostu sprawdza się w różnorodnych warunkach i okolicznościach, co z pewnością wpływa na jego ogromną popularność.

 

Biznesowy Samsung Galaxy A5

Aby zdać sobie sprawę z tego, jak niezwykle uniwersalnym i wszechstronnym telefonem jest Galaxy A5, najlepiej podać kilka przykładów jego zastosowań. Warto zacząć od biznesu, gdyż model ten często uważany jest za bardzo dobry wariant telefonu służbowego. Na jego korzyść przemawia m.in. trwała i wytrzymała bateria o pojemności 3000 mAh. Zgodnie z zapewnieniami producenta, pozwala to nawet na 960 minut ciągłych rozmów. Co równie ważne, smartfon bardzo szybko się ładuje, przez co przedsiębiorca może uniknąć długotrwałego „przywiązania” do gniazdka elektrycznego.

Telefon Galaxy został także wyposażony w bardzo mocne podzespoły, w tym oczywiście procesor. Urządzenie napędzane jest przez ośmiordzeniową jednostkę Samsung Exynos 7880 taktującą zegarem 1,9 GHz. Żaden przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na telefon, który spowalnia swoje działanie przy wielu aplikacjach uruchomionych w tle. O taki stan nie musisz bać się z Galaxy A5 – telefon ten pracuje szybko i płynnie w każdych warunkach.

 

Samsung Galaxy A5 dla osób młodych

Zarówno nastolatkowie, jak i osoby w okolicy 20-30. roku życia najczęściej używają telefonu do korzystania z Internetu. Galaxy A5 współpracuje w standardzie LTE, który zapewnia obecnie najszybszą transmisję danych. W praktyce pozwala to na pobieranie dużych plików w bardzo krótkim czasie czy swobodne oglądanie filmów on-line w wysokiej jakości – bez konieczności oczekiwania na zbuforowanie materiału.

Telefon dla osób młodych powinien posiadać także specjalną konstrukcję, która zapobiega różnego rodzaju uszkodzeniom. Spełnienie norm certyfikatu IP68 oznacza, że Samsung Galaxy A5 jest odporny na wnikanie do środka kurzu, piasku, a nawet wilgoci. Znacząco wydłuża to życie telefonu oraz gwarantuje jego sprawną pracę nawet po upadku na plaży czy podczas niespodziewanych opadów deszczu.

 

Uniwersalny telefon dla każdego

Projektanci Samsuga Galaxy A5 spisali się na medal – telefon ten jest tak wysoce funkcjonalny, że spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Praktyczność urządzenia pozwala na komfortowe korzystanie w różnorodnych warunkach i okolicznościach, za każdym razem gwarantując pełnię satysfakcji i zadowolenia.

[Materiał zewnętrzny]

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!