Analitycy IHS Markit zalecają, aby Samsung wprowadzając na rynek galaxy S9 i S9+ kierował się z ofertą do użytkowników Galaxy S8, S7 Edge oraz innych flagowców wydanych przed 2017 rokiem. Analitycy tej firmy nie wierzą, aby użytkownicy Galaxy S8 i S8+ chcieli ulepszyć swoje smartfony.

Osoby, które dwa lata temu kupiły swojego smartfona mają być bardziej skłonni do zmiany ze względu na duże różnice w funkcjonalności, wydajności czy samej konstrukcji. Zgodnie z szacunkami IHS Markit, Galaxy S7 i S7 Edge są najczęściej używanymi flagowcami na świecie. Samsung S9 ma przekonać do zmiany dzięki wyświetlaczowi 18.5:9 Infinity oraz rozdzielczości QHD+. Także same dwa aparaty czy większy ekran mają sprawić, że osoby posiadające starsze flagowce będą chciały ich zmiany.

Osobiście posiadam właśnie Galaxy S7 i jakoś nie czuję potrzeby zmiany na nowego flagowca. Smartfon spełnia moje wszystkie oczekiwania i zakup lepszego byłby tylko zachcianką. A jak wy uważacie? Do kogo powinien kierować się z ofertą Samsung?

Źródło: https://wccftech.com/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!