WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Do Hearthstone trafi nowy dodatek

Hearthstone to bardzo popularna karcianka od Blizzarda, która ciągle bardzo aktywnie się rozwija. Właśnie trafił do niej kolejny dodatek – Rycerze Mroźnego Tronu.

W dodatku pojawiają się nowe karty bohaterskie. Jest to nowy typ kart, które nie należą do zaklęć, stronników ani broni. Każda z nich zmienia bohatera w Rycerza śmierci, może uruchomić Okrzyk bojowy, zapewnić pancerz czy dodać nową moc specjalną. Dodatek zapewnia także nowe misje. Można stawić czoła nawet władcy Cytadeli lodowe Korony. Każdy kto ukończy tę misję otrzyma losową legendarną kartę bohatera. W grze pojawia się także Kradzież życia, która rozszerza działanie niektórych istniejących już kart. Takżę otryzmują one własne słowo kluczowe. Gdy karta z Kradzieżą życia zada obrażenia to Wasz bohater odzyska taką samą ilość punktów życia.

Dodatek zapowiada się bardzo ciekawie. Jak widać Hearthstone nie pozostawia graczy bez nowych wyzwań. Nowe karty dają nowe możliwości, które mogą zostać wykorzystane podczas rozgrywek. Także misje są interesujące. Warto zainteresować się Rycerzami Mroźnego tronu.

Źródło: Materiały prasowe