WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Do Star Wars: Jedi Challenges w AR zmierza sporo nowości

Nowości prosto z targów IFA 2018, które okazały się dla wielu producentów idealną okazją na zaprezentowanie swoich nowych produktów. Tak też zrobił Lenovo, który zapowiedział rozszerzenie Dark Side do Star Wars: Jedi Challenges… i nie tylko!

W ramach darmowej zawartości w Dark Side gracze będą mogli stoczyć walkę przeciw mistrzowi Yoda, Reyowi oraz Kylo Ren. Ponadto do gry zawita również tryb multiplayer, który ograniczy się do lokalnych graczy. Ci będą mogli brać udział w kosmicznych walkach pomiędzy flotą Imperium i Rebeliantów w rozgrywce PvP w ramach strategii czasu rzeczywistego. To jednak nie wszystkie nowości, jakie Lenovo przewidział dla gry Star Wars: Jedi Challenges w AR, więc wyczekujcie szczegółowej zapowiedzi!

Firma zdecydowała się również na rozpoczęcie limitowanej edycji miecza świetlnego, który odgrywa tutaj rolę kontrolera. Ten będzie wzorowany na mieczu, jakim Kylo Ren używał w filmach, ale jego wartość pod kątem repliki nie będzie jego jedynym atutem. Podczas aktywacji będzie bowiem się… świecił! Może nie brzmi to jakoś rewolucyjnie, ale lepsze to niż nic. Rozszerzenie Dark Side będzie dostępne do pobrania od pierwszego października, podczas gdy limitowany kontroler trafi do sprzedaży tej zimy za 100$.

Rosja ma już swojego własnego mecha rodem z Star Wars

Źródło: Engadget
Zdjęcia: Lenovo