WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Dodatek do Battlefielda 1 i 4 za darmo

Nowy Battlefield już na horyzoncie, dlatego nic dziwnego, że Electronic Arts stara się zdobyć jeszcze większą przychylność graczy. Tym razem wydawca pokazuje, że pamięta o swoich starszych dziełach i rozdaje dodatek do Battlefielda 1 i Battlefielda 4.

W przypadku starszej odsłony możemy liczyć na DLC Drugie uderzenie, które nie jest specjalnie bogate. Dodaje bowiem jedynie cztery dodatkowe mapy z jeszcze wcześniejszej (bo trzeciej) odsłonie serii i nowy, ale znany wszystkim, tryb walki o flagę. Jeśli Zatoka Omańska, Kaspijska Granica, Operacja Pustynna Burza i Operacja Metro coś Wam mówią, to nie zastanawiajcie się, tylko korzystajcie z akcji. Znajdziecie ją tutaj. W przypadku wersji na Xboxa tu, a na PlayStation 4 tutaj.

Z kolei najnowszy Battlefield 1 może pochwalić się kolejną promocją, w której za darmo możecie zgarnąć dodatek Niespokojne Wody. Ten jest na szczęście nieco bardziej rozbudowany, bo wprowadza do gry klimat bitw morskich w postaci czterech nowych map. Ponadto dorzuca do naszego arsenału dziewięć nowych broni (z tego 6 palnych) i klasę postaci Infiltrator. DLC w wersji na PC odbierzecie tutaj, na PS4 tu, a Xbox One tutaj. Warto nadmienić, że przypiszą się one do Waszych kont nawet wtedy, kiedy nie posiadacie podstawowych gier.

Źródło: Wccftech