Dołącz do redakcji WhatNext.pl

Cześć,

Jeśli jesteś stałym czytelnikiem WhatNext i chcesz dołączyć do redakcji portalu, czytaj dalej! A może trafiłeś tu przypadkiem, ale nasz serwis przypadł Ci do gustu lub po prostu ktoś ze znajomych powiedział Ci, że WhatNext rekrutuje, a Ty zawsze chciałeś/-aś pisać o powiązaniu nowych technologii, nauki oraz popkultury? Tak czy inaczej drogi Czytelniku, dobrze trafiłeś.

Na WhatNext poszukujemy nowych osób, pełnych nowych sił, którzy pomogą nam nadawać ton portalowi w jego odświeżonej wersji. WhatNext możesz znać z cyklicznych newsów, testów sprzętu, z systematycznie pojawiających się aktualności z pogranicza nauki i technologii, urządzeń mobilnych, gier, filmów czy motoryzacji. Tematyka portalu jest szeroka, ale od zawsze spajają ją trzy główne wątki: sprzęt, nowe technologie i popkultura. Nasze oczekiwania wobec przyszłych Redaktorów to posiadanie zainteresowań w obszarze tematyki WhatNext, najlepiej uzupełnione ciekawością świata nauki, gier i/lub technologii w dowolnym zakresie, dociekliwością i wnikliwością przy weryfikowaniu przedstawianych informacji. Oprócz tego mile widziane jest poczucie humoru (w miarę możliwości) i trochę wolnego czasu (na pisanie).

W odświeżonej wersji WhatNext zaoferujemy czytelnikom autorską publicystykę, pomożemy wybrać sprzęt pod kątem konkretnych zastosowań oraz porównamy najciekawsze propozycje poszczególnych producentów o podobnych możliwościach i cenie. To wszystko zaś przy utrzymaniu wysokiego poziomu merytorycznego testów sprzętu, recenzji gier czy filmów oraz systematycznie publikowanych newsów, dzięki którym czytelnicy zawsze będą na czasie.

I co? Podobają Ci się założenia nowego WhatNext? Jeśli tak, dołącz do nas, wyślij zgłoszenia na adres: rekrutacja[@]whatnext.pl, by:

  • pisać;
  • testować;
  • recenzować;
  • zdobywać doświadczenie jako dziennikarz technologiczny;
  • poznać zagadnienia SEO i UX;
  • być na bieżąco z nowościami w świecie sprzętu i gier;
  • pokazać znajomym, że jak się chce, to można.