WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Doom Eternal przeniesie nas na ziemskie pogorzelisko

Kontynuacja udanego Dooma z 2016 roku była do przewidzenia. Bethesda rozwiała więc wszelkie wątpliwości i ujawniła zwiastun gry Doom Eternal, o którym niestety nie wiemy za wiele.

Na ujawnionym podczas konferencji przed targami E3 trailerze widzimy scenerie rodem z Agony. Dużo krwistej czerwieni, zniszczonego miasta i oczywiście charakterystycznych demonów stąpających po pogorzelisku. A kto przychodzi z pomocą? Oczywiście główny bohater serii, który tym razem nie zwiedza bazy na Marsie, a naszej Ziemi. Doom Eternal ma oferować znacznie więcej zwartości od poprzednika oraz potężniejszego protagonistę.

W oficjalnym ogłoszeniu czytamy, że pogromca demonów powraca, aby zemścić się na siłach piekła w akompaniamencie nowej ścieżki dźwiękowej stworzonej przez Micka Gordona. W nasze ręce wpadną nie tylko nowe lokacje, ale również bronie i umiejętności. Więcej szczegółów na temat Doom Eternal ma zostać ujawnionych podczas tegorocznych targów QuakeCon, które odbędą się 10 sierpnia. Tam poznamy nie tylko datę premiery, ale również rzucimy okiem na pełnoprawny gameplay.

Źródło: Wccftech