WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Dostaniemy świąteczny odcinek The Chilling Adventures of Sabrina

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy obejrzeli już i polubili nową Sabrinę od Netflixa. Serwis zapowiedział, że dostaniemy świąteczny odcinek The Chilling Adventures of Sabrina.

Wiele seriali dostaje z okazji świąt odcinki specjalne, jednak zważywszy na tematykę serialu o Sabrinie wydaje się to trochę niecodzienne i zaskakujące. Odcinek The Midwinter’s Tale to ukazanie świąt w wersji rodziny Spellmanów. Jednak to nie Boże Narodzenie obchodzą, a Zimowe Przesilenie.

https://twitter.com/WriterRAS/status/1061936431122108416

Będzie to spaczona wersja znanych nam tradycji, zresztą, tak jak w całym serialu. Kościół Nocy świętuje Zimowe Przesilenie podobnie jak śmiertelnicy Boże Narodzenie. Też są kolędy, tylko pogańskie. Opowieści wigilijne zmieniają się w straszne historie o duchach. Czarownice także miewają gości, ale czy wszyscy są mile widziani? Cóż, to już kwestia sporna.

Wideo pokazuje nam między innymi ciocię Hildę, chcącą pokazać Sabrinie swój ulubiony bożonarodzeniowy film. Świąteczny odcinek The Chilling Adventures of Sabrina ma zadebiutować na Netflixie 14 grudnia.

Spot pokazuje również inne produkcje, które na te święta sprezentuje nam Netflix.

Czytaj też: Sheila Atim i Denise Gough zagrają w prequelu Gry o Tron

Źródło: www.engadget.com