Jako że każdy lubi dostawać coś za darmo, a zwłaszcza, kiedy wymaga to wyłącznie kilku kliknięć, to wręcz nie mogliśmy nie podrzucić Wam informacji o tym, że za zupełną darmochę możecie zgarnąć dwie nowe gry. Jednak przez „nowe” nie mam na myśli ich młodości, a tego, że nigdy wcześniej nie dotyczyły ich żadne rozdawnictwa. 

Czytaj też: Film Sonic naprawiony przez fanów – jak wygląda nowy „Jeż”?

Zacznijmy może od polskiego akcentu, czyli GOGa, na którym ruszyła właśnie wyprzedaż Summer Sale Festival do 17 czerwca. To właśnie z tej okazji nasza rodzima firma udostępniła za darmo kopię Obduction (oczywiście na platformę GOG). Śpieszcie się jednak, bo promocja nie trwa wiecznie i zakończy się 1 czerwca i godzinie 15:00. Fani przygodówek powinni być zadowoleni.

Z kolei ci, którzy szukają przygody z nieco większą dozą akcji w świecie fantasy, powinni skierować swój wzrok na Epic Games Store, gdzie właśnie ruszyło rozdawnictwo City of Brass. Tam promocja potrwa cały tydzień, ustępując następnie miejsca kolejnej darmowej grze. W obu przypadkach tytuły wymagają leciwego już sprzętu, więc będą nadawać się nawet na starego laptopa.

Przypominam – po obie gry klikajcie tutaj i tutaj.

Czytaj też: Premiera The Last of Us Part 2 miała być w tym roku

Źródło: GOG, Epic Games

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej