WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Dying Light 2 również ma coś do pokazania!

Na konferencji Microsoftu Cyberpunk 2077 zebrał praktycznie całą uwagę graczy, przez co inna polska gra została praktycznie przemilczona. A to przecież Dying Light 2 od Techlandu!

Co ważne, twórcy udostępnili fanom nie tylko zwiastun, ale również pierwszy gameplay. Według prezentacji Dying Light 2 będzie kultywował najlepsze elementy znane z poprzednika, ale wprowadzi również nowości. Te wzbogacą oczywiście rozgrywkę o kilka naprawdę ciekawych elementów, z których to wyróżnia się wpływ decyzji bohatera na fabułę oraz otaczające nas środowisko.

Gra zaoferuje również swoje elementarne mechaniki i połączenia. A mowa o jeszcze bardziej zaawansowanym parkurze, dynamicznym systemie walki i eksploaracji. W Dying Light 2 nie zabraknie również ciekawych postaci, posuniętych do przerażających czynów mieszkańców i mrożących krew w żyłach wypraw nocnych w poszukiwaniu zasobów i egzekwowaniu sprawiedliwości.

Data premiery? Nie wiadomo, ale najprawdopodobniej przed 2020 rokiem. Platformy? Tradycyjnie, czyli PlayStation 4, Xbox One i oczywiście PCty.

Źródło: YouTube